Zadowoleni klienci

Usuwanie plam Katowice

Dobrze mieć świadomość, że klienci, którym kiedyś pomogliśmy, doceniają naszą pracę i cieszą się z uzyskanych efektów. Stąd też byliśmy bardzo zadowoleni, gdy nasza była klienta wezwała nas po raz kolejny do Katowic.

Do katowickiej klientki jechaliśmy w deszczu i – podobnie jak ostatnio – w korkach. Po raz kolejny czekało na nas podwójne zlecenie. Tym razem były to cztery fotele i dywan. Na szybko przyjrzeliśmy się problemowi, potem zgranie przeszliśmy do przygotowania i w końcu – do pracy. Czyszczenie tapicerki nie należało do najłatwiejszych, ale nie spodziewaliśmy się tu łatwego zlecenia. Fotele były bardzo zabrudzone, wręcz szare. Po naszych intensywnych staraniach meble zaczęły odzyskiwać kolory. Dokładnie pranie tapicerki sprawiło, iż motyw kwiatowy, który znajdował się na fotelach, stał się znowu widoczny i całkiem jaskrawy. Fotele nabrały swoich starych, ciepłych i bardzo ciekawych barw.

Następnie przeszliśmy do dywanu. Tu także spróbowaliśmy typowej procedury – prania i tak samo jak w przypadku foteli, taka taktyka poskutkowała. Zlecenie nie trwało tyle, co ostatnio, bowiem już po 1,5 godziny fotele i dywan wyglądały jak nowe. Z pracy byliśmy usatysfakcjonowani, a także mieliśmy świadomość, że gdy tylko przyjdzie kolejna potrzeba, klientka znów zwróci się do nas o pomoc.

Zadzwoń