Cennik i oferta ✅

Cennik 2024 [ cena za m2 ]

Mycie kostki brukowej – cena za m2

Czyszczenie kostki brukowej – cena od 10 zł m2

Mycie kostki brukowej – cena od 10 zł m2

Usuwanie plam z oleju, rdzy  – cena od 20 zł m2

Impregnacja kostki brukowej – cena od 10 zł m2

Ile kosztuje dojazd na mycie kostki brukowej? – Na terenie Śląska nie liczymy kosztów dojazdu.

Ile kosztuje cena usługi netto-brutto?

Cena netto (bez podatku vat 8% lub 23%) zawarta w cenniku czyszczenia kostki naszej firmy jest to orientacyjna cena za metr kwadratowy – m2, oparta na wieloletniej obserwacji wykonywanych usług.

Ceny za m2 są przykładowe, skontaktuj się z nami i wycenimy Twoją kostkę indywidualnie.

Czyszczenie kostki brukowej – jaka stawka podatku VAT?

Ceny z podatkiem VAT 8% dotyczą mycia lub czyszczenia kostki brukowej dla obiektów mieszkalnych objętych społecznym programem mieszkaniowym (do 300m2 powierzchni użytkowej). 

Cena z podatkiem VAT 23% dotyczy wszystkich pozostałych budynków i budowli.

Bądź ostrożny – sprawdź nasze realizacje i przekonaj się sam czy znamy się na naszej pracy. Zapraszamy na kanał Youtube.

Realizacje jakie wykonaliśmy, sprzęt na którym pracujemy i zespół kilku osób to gwarancja na poprawne wykonanie usługi mycia kostki u ciebie.

Zachęcamy każdego właściciela nieruchomości, który chce odnowić swoją posesję i wyczyścić kostkę brukową do wybierania sprawdzonych wykonawców. Na rynku czyszczenia bruku jest wiele ofert firm, które reklamują się jako „profesjonalna firma czyszcząca„ jednak już kilka spostrzeżeń na sprzęt na którym pracują mówi wszystko.

Niska cena to zazwyczaj brak zleceń, tani marketowy sprzęt i początkujący wykonawca. A czy chcecie praktykanta na swojej posesji? Czy amator powinien czyścic i uczyć się na Twojej posesji? 

Sam zakup myjki Karcher’a i kilku płynów czyszczących w sklepie nie pozwala na nazywanie się profesjonalistą. Kilka lat doświadczenia, sprzęt spalinowy za kilkadziesiąt zł, odpowiedni ubiór to podstawa.

Nie wystarczy obejrzeć kilku filmików, nawet podnajem porządnej myjki to nie gwarancja sukcesu lecz proszenie się o kłopoty. Myjka 500 Bar może poważnie uszkodzić kostkę, elewację czy rośliny.

Doświadczenie to kilka, kilkanaście lat pracy. Wycena z głowy, kilka profesjonalnych pytań. Umiejętność dobrania odpowiedniej metody czyszczenia, dobranie koloru piasku i inne.

Maszyna do mycia kostki brukowej 350 bar 1300l/h

Cennik mycia kostki to wynik, doświadczenia, sprzętu i wiedzy potrzebnej aby doczyścić wszelkiego rodzaju powierzchnię. Jeśli oszczędność 1-3 zł/m2 jest dla Ciebie kluczowa to zadzwoń może się dogadamy. Ale lepiej z nami rozmawiać niż zatrudnić amatora, który uszkodzi coś przypadkiem i okaże się, że nie ma polisy OC. Takie rzeczy jak polisa na 1000 000 zł w razie jakiegokolwiek uszkodzenia to koszt który ponosimy aby w razie jakiegoś zdarzenia nasz klient był bezpieczny.

Jak ustalamy cenę za mycie kostki?

Zadzwoń do nas pod numer telefonu – +48 796738550. Obsługujemy wiadomości SMS/MMS.
Wyślij nam zdjęcie kostki brukowej do czyszczenia wraz z najbliższym otoczeniem, jeśli podasz adres, wielkość kostki oszacujemy z pomocą google maps.

Podczas krótkiej rozmowy zapytamy o: 

  1. stan obiektu,
  2. aktualne zabrudzenia, plamy i
  3. sprawy techniczne. 

Wycenę otrzymasz od razu przez telefon!

Ile kosztuje czyszczenie kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej kosztuje od 10 zł m2 w przypadku dużych powierzchni lub mycia bieżącego. Chemiczne czyszczenie kostki, usuwanie plam to koszt od 12 zł m2 do 30 zł m2. Impregnacja kostki brukowej kosztuje od 10 zł m2 i zależy od wielkości powierzchni oraz rodzaju preparatów do impregnacji.

Czyścimy również elewacje i dachy!

 

Specjalne wymagania Klienta wpływają na koszty

Specjalne wymagania Klienta mogą mieć znaczący wpływ na koszty wykonawstwa. Wymienimy tutaj nietypowe lub rzadziej spotykane wymagania, lub konieczności m.in.: pracę w wyznaczonych godzinach np. 22:00-06:00, praca w dni niehandlowe, czyli niedziele i święta, praca bez użycia środków chemicznych, praca wyłącznie z podnośnika koszowego, specjalne zabezpieczenie terenu, szczegółowe sprzątanie terenu po pracach, praca w wyznaczonych godzinach, zakładowe szkolenia bhp przed rozpoczęciem pracy na terenie zakładu. Rozumiemy i szanujemy wszystkie wymagania i jesteśmy gotowi im sprostać. Nie sposób wycenić każdego z wymagań w cenniku, dlatego też nasze zobowiązania cenowe i ceny są uporządkowane od najniższej wartości.

Zadzwoń