Mycie kostki brukowej Mikołów

Czyszczenie kostki brukowej, tarasów czy innych elementów małej architektury to zabieg konieczny aby cieszyć się czasem spędzonym na dworze. Poprawne mycie kostki brukowej pozwala na doczyszczenie silnych zabrudzeń pochodzenia organicznego jak również zabrudzeń z rdzy, smarów, olejów i innych substancji.
Nasze doświadczenie na rynku czyszczenia kostki pozwala nam na dzielenie się wiedzą z każdym kto chce wiedzieć jak profesjonalnie czyści się kostkę brukową oraz zobaczyć i zdecydować się na profesjonalną usługę mycia kostki.

 1. Przygotowanie podpięcia wody o poprawnym wydatku wody czyli w tym wypadku 1300l/h

  W tym kroku widać jak podpinamy się „do basenu” czyli aby uzyskać poprawny wydatek wody wkładamy pompę do basenu klienta i tej wody użyjemy do mycia. Profesjonalne myjki wymagają dużej ilości wody aby szybko i skutecznie myć kostkę brukową.

 2. Mycie tarasu z pomocą przystawki do powierzchni płaskich zwanych t racer

  Przystawka do czyszczenia powierzchni płaskich, kostki brukowej T RACER świetnie sprawdzi się na dużych równych płytach bez przerostów traw. Minimalizuje rozpryski i daje szybkie rezultaty.

 3. Efekty mycia tarasu widać gołym okiem. Umyte płyty betonowe są jak nowe.

  Dobre narzędzie, ponad 350 Bar i 1300l/h naprawdę czyszczą beton. Efekty mycia płyt widać poniżej.

 4. Oprysk chemią na zielone zabrudzenia silnie zazielenionej kostki brukowej.

  Dzięki opryskaniu kostki zielone zabrudzenia z glona, mchów, alg i innych zabrudzeń organicznych znikają na wiele miesięcy, lat. Staramy się w naszej pracy stosować niewielkie stężenia ale na tyle silne aby punktowo zadziałały.

 5. Uruchomienie myjki ciśnieniowej 200 Bar 800 l/h gorąca woda i dysza rotacyjna. Aby skutecznie umyć kostkę przed posesją.

  Czyszczenie kostki z silnymi przerostami, dużą ilością mchu, trawy i innych zabrudzeń naturalnych wymaga użycia dyszy rotacyjnej.

 6. Film z realizacji czyszczenia kostki brukowej tutaj. Zapraszamy.

Zadzwoń