Mycie kostki brukowej Mysłowice

Czyszczenie kostki brukowej to zadanie, które każdy właściciel domu z kostką wokół powinien wykonać raz na 5 czy 10 lat. Dzięki temu nie dojdzie do uszkodzenia betonowych kostek jak również nie dojdzie do falowania kostki na skutek wrastającej trawy między kostkami.

 1. Pianowanie pozwala na nałożenie środka biobójczego, który hamuje rozwój mchów, porostów i innych silnych zabrudzeń biologicznych.

  Skoncentrowany preparat nakładany pianownicą przeznaczony jest do usuwania grzybów oraz niszczenia mchów, glonów i porostów z czyszczonej kostki brukowej. Po wyczyszczeniu kostki środek ten zabezpiecza powierzchnię przez dłuższy okres czasu, wytwarzając środowisko przeciwdziałające powstawaniu wszelkiego rodzaju mikroorganizmów. Stosowany profilaktycznie zwiększa odporność biologiczną czyszczonych podłoży.

 2. Czyszczenie dyszą rotacyjną pozwoli na pozbycie się zabrudzenia poprzez mechaniczne rozbicie trawy, mchów i innych zabrudzeń.

  Dysza rotacyjna pod dużym ciśnieniem ponad 200 Bar bardzo szybko odspaja brud. Dzięki czemu staje się on znacznie łatwiejszy do późniejszego usunięcia.

 3. W czasie czyszczenie powstaje bardzo duża ilość płynnych odspojonych zabrudzeń, które trzeba zebrać z pomocą łopaty, miotły i wywieźć we „wskazane miejsce”.

  Czyszczenie mechaniczne kończy się dużą ilością płynnego brudu.

 4. Efekt po za piaskowaniu jest wart ciężkiej pracy.

  Piaskowanie kończy się finalnym zachwycającym efektem. Jest nagrodą dla osoby czyszczącej jak również dla właściciela posesji, który zlecił czyszczenie. Mycie kostki zawsze powinno się zakończyć zapiaskowaniem spoin między kostkami.

Zadzwoń