Karcher Puzzi i inne odkurzacze do prania ekstrakcyjnego

Dlaczego większość profesjonalistów w Polsce wybiera sprzęt firmy Karcher a nie np. Spray Boy 2000 firmy Schutz?Ostatnimi dniami udało się nam wypożyczyć urządzenie z dużego marketu oferującego dywany oraz wykładziny celem przeprowadzenia testu porównawczego Karcher Puzzi 10/2 z Spray Boy 2000. Kilka z najważniejszych różnic:

  • Urządzenie Spray Boy jest wyposażone tylko w dyszę do prania dywanów Karcher Puzzi jest wyposażony w dyszę do prania dywanów oraz małą dyszę do czyszczenia tapicerek mebli oraz samochodowych.
  • Solidniejsza konstrukcja dyszy dywanowej w przypadku żółtego odkurzacza również sprawia, że czyszczenie przebiega łatwiej.
  • Do Karcher Puzzi 10/2 można również wynająć turbo szczotkę, która jeszcze bardziej przyśpieszy proces czyszczenia, ważne w przypadku powierzchni typu shaggy lub w przypadku prania powierzchni biurowych, takiej możliwości nie daje rozwiązanie firmy Schutz.

Cena wynajmu

  • Spray Boy 2000 można mieć za dobę za 1 zł ale tu jest mały haczyk, gdyż promocja za 1 zł obowiązuje w przypadku kupienia chemii piorącej za 52,99 zł (wystarcza na powierzchnię od 30-40 m2)
  • W przypadku wynajmu odkurzacza Karcher w wypożyczalni Karcher Katowice cena wynajmu za cały weekend to jedynie 89 zł czyli niecałe 30 zł/dobę. Dodatkowo miarki proszku kosztują tylko 5 zł, która wystarcza na powierzchnię od 20-30 m2. Czyli jeśli chcemy uprać 100 m2 to za chemię zapłacimy jedynie 15-25 zł podczas gdy w przypadku konkurencji ta cena wyniesie dla 100m2 ok 150-200 zł

Doradztwo i wiedza

  • Nasza wypożyczalnia świadczy również usługi czyszczenie dywanów, usuwania plam i innych usług czystościowych. Dzięki temu pomożemy dobrać odpowiednią chemię, odplamiacz jak również doradzimy jak prać aby szybko i bez marnowania czasu usunąć każde zabrudzenie
  • Odkurzacze producenta Schutz wynajmowane w dużej sieci przez osoby nie posiadające wystarczających kompetencji w dziedzinie prania dywanów oraz wykładzin mogą sprawić, że efekty osiągane nie są zadowalające

 

Zadzwoń