Czyszczenie kostki brukowej ceny – czyli ile kosztuje mycie kostki?

Ceny czyszczenia kostki brukowej są różne i zależą od rodzaju kostki jak również od metrażu i kształtów.

Czyszczenie jednego dużego obszaru jest znacznie prostsze niż czyszczenie ścieżek o takiej samej powierzchni. A zatem od czego zależy cena czyszczenia?

Nasza firma wycenia indywidualnie każde czyszczenie jednak można przyjąć że:

  • dla domu jednorodzinnego, kostki brukowej betonowej to ceny od 4 do 10 zł/m2. Cena głównie zależy od wielkości czyszczonej powierzchni.
  • kolejnym elementem, który ma wpływ na czeną czyszczenia kostki brukowej to termin realizacji. Jeśli klient chce aby realizacja czyszczenia była wykonana po godzinach pracy, w zimie czy w innych trudnych warunkach to koszt czyszczenia będzie wyższy.
  • usuwanie plam olejowych z kostki brukowej wymaga użycia dodatkowego środka, który wywabia oleje, smary z betonu to cena rzędu 10-15 zł/m2.
  • usuwanie plam rdzawych z kostki przy pomocy specjalnych kwaśnych środkóœ do usuwania rdzy z kostki brukowej to koszt nawet 20 zł/m2.

Każde czyszczenie jest inne i każda kostka jest czyszczona w inny sposób. Jednak nasze doświadczenie pozwala nam bardzo szybko uporać się z każdego rodzaju zabrudzeniem w bardzo krótkim czasie.

Zawsze praca z chemią wiąże się z dużym ryzykiem, doświadczeniem oraz czasem. Czyszczenie z chemią zawsze będzie droższe od usuwanie „zwykłych” zabrudzeń organicznych.

Zadzwoń