Tani wynajem auta w Katowicach – to możliwe!

Jak tanio wynająć samochód w Katowicach i czy to w ogóle jest możliwe? Globalne wypożyczalnie samochodów przyzwyczaiły nas do wysokich kosztów najmu samochodów zatem czy jest jakaś alternatywa aby tanio wynająć samochód w Katowicach lub innych miastach Śląska?

Wynajem samochodów staje się coraz popularniejszą usługą dostępną dla wielu osób w Katowicach oraz innych miastach Śląska. Coraz większa liczba osób wynajmujących samochody to nie turyści lecz „normalni ludzie”, którzy samochodów używają do codziennych dojazdów do pracy i innych „zwykłych” sprawunków.

Coraz większa mobilność na śląsku to zasługa coraz lepszej infrastruktury drogowej oraz coraz większa mobilność zawodowa mieszkańców województwa Śląskiego. Potrzeba posiadania samochodu to jednocześnie ogromna ilość rozrastających się osiedli na obrzeżach miast przez co dowóz dzieci do najlepszych szkół oraz wyjazdy na zakupy nie wspominając już o dojazdach do pracy wymaga od każdego posiadania samochodu.

Co zatem zrobić gdy samochód jest w naprawie albo gdy potrzebny jest większy samochód na wakacje albo gdy nastąpiła jeszcze inna sytuacja losowa w której potrzeba i nie ma samochodu?

Wynajem auta w Katowicach z lokalnej wypożyczalni to odpowiedź na tego typu problemy. To sposób na tanie i bezpieczne załatwienie sprawunków oraz zaoszczędzenie na taksówkach czy innych środkach transportu.

Jeśli weźmiemy i porównamy ceny w dużych globalnych wypożyczalniach samochodów z cenami w małych lokalnych firmach zajmujących się wynajmem aut to okaże się że cena może być niejednokrotnie kilka razy niższa u lokalnego dostawcy!

Wynajem miejskiego auta klasy A na tydzień to cen ok 500 – 600 zł brutto za 7 dni najmu! W wypożyczalniach globalnych takich jak SIXT czy AVIS te ceny zaczynają się od ok. 200 zł za dobę zatem lokalni dostawcy są nawet 3 razy tańsi.

Polecamy sprawdzenie ofert na www.RentCar.pl gdzie lokalne wypożyczalnie podobnie do znanego serwisu aukcyjnego jakim jest allegro wystawiają swoją ofertę wynajmu samochodów.

 

Zadzwoń