Pranie wykładziny Katowice

Pranie wykładziny Katowice

Zazwyczaj, gdy przyjeżdżamy do klientów i sprawiamy, że ich meble, czy też dywany wyglądają, jak nowe, to oni są mile zaskoczeni i zwykle nie spodziewają się takich efektów. W przypadku dzisiejszego klienta z Katowic role się jednak nieco zamieniły, bowiem po przyjeździe to my staliśmy jak wryci, a wszystko za sprawą pewnego nieporozumienia.

Przyjechaliśmy do katowickiego klienta z założeniem, że będzie to proste zlecenie, w którym podczyścimy brudny dywan. Po dotarciu na miejsce naszym oczom ukazała się… wykładzina. Staliśmy zdziwieni, a nasze zdziwienie było dodatkowo spotęgowane faktem, iż wykładzina była niebywale zabrudzona (m.in. zaplamiona była woskiem). Wykładzina była brudna do tego stopnia, że kiedyś jasna, dziś miała kolor ciemny. Aby przywrócić dawny blask materiału musieliśmy się więc nieźle natrudzić.

Nie było na co czekać. Wzięliśmy się do roboty i już po kilkunastu minutach otrzymaliśmy pierwsze pozytywne efekty naszej pracy. Wykładzina zaczęła odzyskiwać dawne, jasne kolory. Pranie dywanu przebiegało płynnie do momentu, gdy dotarliśmy do miejsc, w których materiał zaplamiony był woskiem. Tu spotkaliśmy się z „oporem wykładziny”, który to jednak szybko przezwyciężyliśmy, czyszcząc skutecznie całość zleconej wykładziny w ciągu około 1,5h. Nie było łatwo, ale efekt był piorunujący.

Pracowało się przyjemnie, bowiem katowickie popołudnie przywitało nas w pogodny i ciepły sposób. Klient z naszej pracy był bardzo zadowolony, a my po skończonej pracy stwierdziliśmy, iż z pewnością do niego jeszcze wrócimy, bowiem na swoim mieszkaniu trzyma on bardzo sympatycznego zwierzaka.

Zadzwoń