Pranie mebli tapicerowanych jak czym i za ile?

Jak pozbyć się plam z mebli tapicerowanych takich jak krzesła, kanapy, tapczany czy sofy? Ile to kosztuje i ile czasu zajmuje? Na te oraz kilka innych pytań odpowiemy w kolejnym artykule na naszym blogu.

Pranie tekstyliów w szczególności gdy danego materiału nie można wyprać w pralce zawsze niesie ze sobą wiele trudności. Najprostszym ale zarazem najkosztowniejszym sposobem jest wezwanie specjalisty zajmującego się praniem dywanów, który przyjedzie i wypierze kanapę, sofę lub inny mebel ale będzie to kosztowało co najmniej 100 zł… Jak zatem w rozsądnej cenie pozbyć się plam nie tylko z mebli ale również wyprać dywany czy inne elementy stolarki meblowej tapicerowane?

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących w Katowicach przy ulicy Brynowskiej 65 oferuje wynajem profesjonalnych odkurzaczy Puzzi 10/1 dzięki którym każdy samodzielnie wypierze swoje dywany za 69 zł!

Proces prania niczym nie różni się od tego jak zrobi to profesjonalista a gwarancja oryginalnej chemii piorącej Karcher pomoże w otrzymaniu efektu takiego jak w przypadku specjalisty zajmującego się praniem dywanów.

Pranie dywanu 4×5 m2 to koszt na poziomie 120 zł zatem wynajem jest prawie 2 razy tańszy a pamiętajmy że wynajem na 1 dobę każdemu pozwoli na przeprowadzenie generalnych porządków a nie tylko wypranie jednego dywanu.

Dla tych, którym wydaje się, że proces prania to coś skomplikowanego mamy dobrą informację. Proces w nieznacznym stopniu różni się od odkurzania dywanów a każdy najemca zostaje przeszkolony w zakresie użytkowania odkurzacza dlatego nie ma obaw KAŻDY SAM TO MOŻE ZROBIĆ.

Pamiętajmy również o tym, że pranie to nie tylko usuwanie plam. Proces prania to również usuwanie bakterii i drobnoustrojów, które niekorzystnie spływają na samopoczucie oraz rozwój wszelkiego rodzaju alergii. Dlatego wypranie dywanów, tapicerek to sposób na zdrowsze środowisko w każdym domu.

 

Zadzwoń