Pranie u klienta Mysłowice

Pranie dywanów Mysłowice

Skontaktował się z nami klient z Mysłowic. Miał on do nas podwójną prośbę, tak więc wybraliśmy się do niego, aby zmierzyć się z zabrudzoną wykładziną oraz wypoczynkiem. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, uświadomiliśmy sobie, że obiekty, które mieliśmy wyczyścić nie były prane prawdopodobnie od nowości. Zdaliśmy sobie sprawę, że klient dobrze zdecydował, wzywając do takiej misji specjalistów.

Meble tapicerowane oraz wykładziny to ten typ asortymentu domowego, który w sposób szczególny magazynuje brud. Zanieczyszczenia osadzają się na powierzchni włókien, a te skutecznie je magazynują. Przez lata na wykładzinach i meblach tapicerowanych można nazbierać naprawdę olbrzymie ilości brudu, który potem bardzo ciężko doczyścić. Oczywiście takie zanieczyszczenia powodują plamy i sprawiają, iż meble tracą kolor, tak więc wpływają negatywnie na estetykę całego pomieszczenia.

Po tym, jak dotarliśmy do domu klienta, podzieliliśmy pomiędzy siebie zadania. Uprzednio zanalizowaliśmy sytuację. Mieliśmy przed sobą wykładzinę, której zabrudzenia można by nazwać krytycznymi oraz zestaw wypoczynkowy, który przez lata użytkowania niemal stracił swój kolor. Jeden z nas zajął się więc 7-letnią wykładziną, natomiast drugi podjął mozolną próbę rozbicia wielowarstwowego brudu, osadzonego na tapicerce wypoczynku klienta.

Czyszczenie tapicerek mebli okazało się łatwiejsze, niż z pozoru wyglądało. Dobrnęliśmy do naturalnego koloru mebli, a także wyciągnęliśmy z materiału wszelki kurz i zanieczyszczenia (które w niektórych miejscach tworzyły niemal czarne plamy). Wypoczynek klienta uzyskał nowe życie. Z wykładziną poszło równie sprawnie. Nabrała ona jasnego koloru, ponieważ wyciągnęliśmy z niej wszelki brud, który zalegał tam przez lata.

Zlecenie w Lędzinach było bardzo ciężkim, ponieważ musieliśmy być sprawni i skuteczni zarazem. Wysoki standard usług to podstawa, ale nie mieliśmy całego dnia na to, aby zajmować się jednym zleceniem. Poświęciliśmy klientowi 2 godziny i ten czas wystarczył, aby uzyskać w pełni pożądany efekt. Odświeżyliśmy klientowi meble, a także wykładzinę tak, iż był z naszej pracy bardzo zadowolony.

Zadzwoń