Pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów przez specjalistów z naszej wypożyczalni to gwarancja najwyższej jakości usługi oraz doświadczenia i precyzji. Zatem jak przebiega taki proces.

  1. Zaczynamy od dokładnego odkurzania dywanów profesjonalnym odkurzaczem (na sucho), który pozwala na usunięcie ostatków brudów suchych /sypkich.
  2. Dokonujemy inspekcji w celu wyszukania plam oraz uszkodzeń dywanu.
  3. Dobieramy odpowiedni odplamiacz i aplikujemy go w odpowiednie miejsca na pranym dywanie.
  4. Płuczemy czyli nanosimy wodę z jednoczesnym odsysaniem odkurzaczem piorącym Karcher Puzzi.
  5. Zasadnicze pranie – naniesienie roztworu Karcher RM 760 przy wykorzystaniu odkurzacza z jednoczesnym zasysaniem brudnej wody. Tę czynność powtarzamy w zależności od poziomu zabrudzenia dywanu.
  6. Płukanie czyli naniesienie wody wraz z jednoczesnym zasysaniem brudnej wody to kolejny z etapów prania. Staramy się jak najwięcej zassać wody tak aby usunąć wszystek brud rozpuszczony przez chemię.

WAŻNE:

Woda jakiej używamy zawsze ma temperaturę większą od 45 stopni Celsjusza. Dzięki temu efektywność działania chemii jest największa.

Dywan wyprany przez nas jest wilgotny ale nie mokry. W zależności od pogody oraz możliwości doradzamy jego wywieszenie na dworze lub przynajmniej podsinienie w celu lepszej wentylacji.

Gwarantujemy najlepsze środki Karcher RM 760 a nie tańsze zamienniki dzięki czemu efekt czystości jest znacznie bardziej widoczny jak również ilość bakterii, drobno strojów także zmniejszona do minimum.

 

USŁUGA CZYSZCZENIA WYKŁADZIN
do 60 m2 6zł/m2
60 do 100 m2 5zł/m2
powyżej 100 m2 3zł/m2
USŁUGA CZYSZCZENIA DYWANÓW
dywan 4x5m (20 m2) 120zł/m2
dywan 3x4m (12 m2) 90zł/m2
dywan 2x3m (6 m2) 60zł/m2

 

 

Zadzwoń