Pranie dywanów i tapicerki Katowice

Renowacja kanapy skórzanej

Czwartkowe, piękne, słoneczne popołudnie stało się dla nas okolicznością do zrealizowania duże zlecenia, które zakładało wyczyszczenie mebli skórzanych, materacy, dywanów czy też pranie tapicerki.

Zostało ono przez nas zrealizowane w stolicy Górnego Śląska, czyli w Katowicach. Jest to miasto, w którym często gościmy, jesteśmy tutaj znani od najlepszej strony. Jest to stałe miejsce wykonywania naszych obowiązków zawodowych. Zlecenie było dość rozbudowane, dlatego do klienta zdecydowaliśmy się wyjechać w zespole składającym się z trzech fachowców. Zespół do czyszczenia tapicerki skórzanej były dodatkowo wspierany przez czołowego specjalisty zajmującego się praniem dywanów i tapicerki. Będąc w tak skompletowanym zespole mieliśmy pewność, że poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem. Po pięciu godzinach trudnej pracy, przeprowadzonej profesjonalnie udało się nam potwierdzić nasze nieprzeciętne umiejętności. Poszczególne czynności wymagały od nas dokładności, dwustronnego wyprania trzech sztuk materacy, które po zakończonym procesie wyglądały jak nowe. Nie było to zadanie proste ani szybkie do wykonania. Pranie materacy rozpoczęliśmy od rozpuszczenia brudu. Do tego celu wykorzystaliśmy sprawdzony przed środka enzymatycznego. Później przyszło nam przeprowadzić płukania ekstrakcyjnego, korzystaliśmy tutaj też z najlepszych środków przeznaczonych do czyszczenia materacy. Na sam koniec nałożyliśmy na materac zoptymalizowanego pod kątem sanifikatoru. On gwarantuje skuteczną oraz trwałą neutralizację zapachów.

Za sprawą wykorzystania najlepszych środków dostępnych na rynku oraz ich umiejętnym przeprowadzeniu prania. Po tych czynnościach można było spojrzeć na efekty pracy z dużym zadowoleniem. Do naszych obowiązków należało czyszczenie skór- to zadanie zostało przez nas wykonane bez zarzutu. Wszystko zostało doskonale odplamione. Brud został zlikwidowany, nawet te najbardziej zakonserwowane plamy zostały wybawione. Walka z brudem została przez nas rozpoczęta od czyszczenia tapicerki, nie pominęliśmy wtedy nawet wewnętrznych elementów obitych materiałem. Ważnym procesem przeprowadzonym podczas zlecenia była konserwacja mebli skórzanych. Wykonaliśmy to z najwyższą starannością, co przełożyło się na odporność materiału na tłuszcz oraz pot. Wszelkiego rodzaju plamy także zostały wybawione. Zabieg ten dodatkowo przyczynił się do przedłużenia żywotności mebli. Klient zdecydował się także na zlecenie nam czyszczenia tapicerki. Tę czynność rozpoczęliśmy od rozpuszczenia brudu. Tradycyjnie zaczęliśmy od nałożenia specjalnego preparatu. Potem wtarliśmy go do środka. Zrobiliśmy to z naturalnym wyczuciem, by efekt końcowy został poprzedzony efektywnym płukaniem całej powierzchni tkaniny. Ponownie zyskała ona pierwotną czystość. W czasie naszego pobytu i klienta udało się nam też wyprać dywany. Katowice po raz kolejny przyniosły nam szczęście. To miejsce, które kojarzyć się nam będzie z perfekcyjną realizacją naszych zadań. Wykonaliśmy tutaj perfekcyjną robotę, z której możemy być dumni.

Zadzwoń