Odkurzacze dla przedszkoli

Odkurzacze dla przedszkoli

Ciężka, ale dobrze wykonana praca to podstawa dobrego samopoczucia. Dlatego też lubimy czasem zrobić coś dla innych. Takie dobre uczynki sprawiliśmy ostatnio kilku przedszkolom, które dołączyły do programu Odkurzacze dla Przedszkoli. Pracy było naprawdę dużo, tak więc podzieliliśmy ją na trzy zlecenia, niemniej warto było pomagać.

Pranie tapicerek w przedszkolach to zadanie niełatwe. W Przedszkolach jest trudno, gdyż znajduje się tam dużo dywanów i innych elementów tapicerowanych. Nawet jeśli tapicerki te prałaby nasza profesjonalna ekipa to jednak na pewien czas pozostawały one delikatnie wilgotne. Tak więc na wieczór wszystkie prane powierzchnie musiały być już wyschnięte i dostępne do użytku. Nie tylko dywany były prane. Były to też kanapy, krzesła czy zwykłe tapczany.

Przy praniu dywanów w przedszkolu problemem był głównie czas. Pranie w każdym z przedszkoli to dobre planowanie, duża ilość czasu oraz sprzęt najwyższej jakości, a dodatkowo pracę utrudniają wyjątkowo oporne i ciężkie do wyczyszczenia plamy. Były to takie przebarwienia, którym nie dawały rady nawet nasze najmocniejsze środki takie jak na przykład Dimer.

Można było się zresztą spodziewać, iż zadanie wyczyszczenia dywanów w przedszkolach nie będzie zadaniem łatwym. Dzieci tak, jak nikt inny potrafią bowiem zaszkodzić sofom, tapczanom, kanapom czy fotelom. Niektóre plamy były ciężkie było w ogóle do zidentyfikowania, natomiast niektóre – takie jak te pozostawione po flamastrach – są niełatwym zadaniem do usunięcia. W konsekwencji nasz sprzęt stoczył walkę z naprawdę trudnymi zadaniami i otrzymaliśmy najwyższą ocenę od każdego z partnerskich przedszkoli.

Akcja przeprowadzona w każdym z przedszkoli doprowadziła do zniknięcia wszystkich zabrudzeń, zarazków, bakterii i inne niepożądanych w przedszkolu brudy i zanieczyszczeń.

 

Zadzwoń