Myjki ciśnieniowe Karcher wynajem

Wynajem myjki ciśnieniowej Katowice

Mycie, czyszczenie powierzchni to podstawowe zadanie myjek wysokociśnieniowych. Nasza oferta wynajmu myjek ciśnieniowych skierowana jest do osób poszukujących sposobu na wyczyszczenie kostki brukowej, wymycie elewacji i innych prac czystościowo porządkowych. W ofercie razem z myjkami Karcher można również wynająć osprzęt do zadań specjalnych jak np. przewód do przepychania niedrożnych rur.

Wynajem myjki ciśnieniowej KatowiceKarcher HD 5/15 wynajem

Ze względu na częsty brak zasilania 3 fazowego nasze myjki są zasilane ze standardowego gniazdka 230V. Każdemu z klientów pomożemy dobrać myjkę do zadania jakie ma wykonać. Najczęściej wybierane to Myjka Karcher HD 6/16 M, która dzięki zastosowaniu silnika wolnoobrotowego może pracować nawet do 12h w trybie ciągłym, oraz myjki Karcher HD 5/15. Obie myjki charakteryzują się stosunkowo niewielkim zużyciem wody na poziomie ok 600l/h oraz mocą odpowiednio 160 oraz 150 Bar.  Taka mocą zapewnia wydajność w pracy i jest jednocześnie graniczą wartością bezpieczną dla każdego.

Podłączenie wody to jedna z najważniejszych kwestii, każda z myjek standardowo wyposażona jest filtr zakończony złączką ogrodową 1/2 cala. Posiadamy też węże ogrodowe o długościach dostosowanych do potrzeb, które możemy wynająć razem z myjkami.

Zadzwoń