Mycie kostki brukowej Tychy

Profesjonalne czyszczenie kostki to zadanie, które może wykonać każdy. Dobra wydajna myjka godziny machania lancą, zbieranie brudu łopatą i płukanie, płukanie i płukanie…. Brzmi jak kawał ciężkiej roboty… i właśnie tak to jest. Czyszczenie kostki to nie zabawa na godzinę. To praca, która wymaga czasu, siły i wiedzy. Dlatego każdy kto raz spróbował źle się kojarzy grzebanie w błocie. Dlatego lepiej zaprosić specjalistów, którzy w ciągu 1 dnia są w stanie wyczyścić nawet 500 czy 600 m2 powierzchni i sprawić, ze w 1 dzień będziesz miał czyściutką kostkę przed swoim domem, firmą czy altanką.

  1. Mycie kostki brukowej zawsze rozpoczynamy od przygotowania wydajnego sprzętu. Zazwyczaj min. 200 BAR i przepływy >1000l/h.

    Wydajna myjka pozwoli nam wykonać czyszczenie znacznie skuteczniej pod kątem czasu i osiąganych rezultatów. Jednak kluczowy w czyszczeniu jest przepływ wody czyli ile wody uderza w powierzchnię odspajając od niej silne zabrudzenia. To właśnie przepływ wody czyści szybko i wydajnie.

  2. Z każdym krokiem posuwamy się do przodu i czyścimy metr po metrze. Jednak tego zabrudzenia jest na tyle dużo, że co jakiś czas odpoczynek na zebranie zabrudzeń i zwiezienie ich do kompostownika.

    Czyszczenie to monotonna praca jednak za każdym ruchem lancy powierzchnia staje się czystsza i czystsza co daje osobie myjącej dużą satysfakcję.

Zadzwoń