Mycie dachu Mysłowice, czyszczenie dachówki

Czyszczenie spadzistego dachu to zadanie dla specjalistów. Chodzenie po śliskim – pokrytym mchem dachu nie jest bezpieczne dla osób, które nie posiadają odpowiedniego przeszkolenia oraz wyposażenia. Liny, kaski, uprzęże ale przede wszystkim wiedza jak z tego wszystkiego korzystać. Dlatego mycie dachu lepiej powierzyć profesjonalistą aby cieszyć się czystym dachem oraz dachem który będzie służył przez wiele lat.

 1. Nałożenie preparatu do czyszczenia dachówki, rozpuszczania mchów, porostów i innych zabrudzeń to pierwszy ważny krok w drodze do wymycia dachu.

  Czyszczenie zawsze rozpoczynamy od nałożenia środka na zabrudzenia biologiczne. Dobre pokrycie chemią gwarantuje długofalowy, długotrwały efekt czystej dachówki.

 2. Zapianowanie wykonujemy z pomocą pianownicy i środka, który

  Pianowanie całości dużą ilością piany, środek w stężeniu 10% świetnie działa i eliminuje wszelkiego rodzaju biologiczne zabrudzenia.

 3. Płukanie dachu myjką ciśnieniową, ciśnienie 350 Bar, 1300l/h to parametry, które dają świetne rezultaty.

  W naszym parku maszyn dysponujemy sprzętem o wydajności od 150 do 500 Bar i wydatkach od 150 do 1600l/h. Szerokie spektrum daje nam możliwość czyszczenia domów jak również mycia osiedli, budynków przemysłowych oraz biurowców. Mycie dachówki, praca na dachu z myjką to zadanie dla osób z doświadczeniem zarówno alpinistycznym jak i pracujących na myjkach ciśnieniowych.

 4. Dobre, dokładne wypłukanie rozpuszczonych zabrudzeń z dachu to gwarancja skutecznego mycia dachówki. Najczęściej zabrudzenia są pochodzenia organicznego i jest to sadza oraz mchy, grzyby i porosty. Jeśli liście gniją na dachówce również mogą doprowadzić do jej uszkodzenia i silnego zabrudzenia.

  Czyszczenie dachówki ciśnieniem gwarantuje jej dobre wypłukanie. My w swoich zleceniach mycia dachówki używamy najczęściej myjek spalinowych od 200 do 350 Bar z grzaniem wody.

Mycie dachówki Mysłowice, czyszczenie dachów
Zadzwoń