Ile kosztuje pranie dywanów i dlaczego tak drogo?

Ile kosztuje pranie dywanów

Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin czy pranie krzeseł to proces czasochłonny, który wymaga kilku godzin intensywnej pracy. I czas pracy człowieka jest najdroższym składnikiem takiej usługi. Kolejnym elementem jest dojazd a dopiero na samym końcu jest koszt urządzenia jakim jest odkurzacz piorący np. Karcher Puzzi czy proszek piorący…

Zatem co zrobić aby tanio i szybko wyprać dywany, tapicerkę w samochodzie czy wyczyścić krzesła w jadalni? Najprostszym sposobem jest skorzystanie z usług wypożyczalni odkurzaczy piorących i wynajem odkurzacz an weekend. Pranie dywanów to prosta czynność o ile posiada się profesjonalny sprzęt jaki coraz częściej można znaleźć w najlepszych wypożyczalniach odkurzaczy.

Wynajem dzienny odkurzacza to tylko 59 zł a cena skorzystania z usługi specjalisty zajmującego się praniem dywanów to wydatek rzędu 120 zł za każdy dywan!

Ale czy każdy będzie potrafił wyprać tapicerkę krzesła czy wyczyścić dywan odkurzaczem ekstrakcyjnym? Ależ oczywiście! Proces prania dywanów takim odkurzaczem nie różni się zbytnio od zwykłego odkurzacza a w trakcie wynajmu każdy z najemców otrzymuje dokładną instrukcję jak użyć odkurzacza i jak wyprać dywan czy inny element tapicerowany.

Pranie dywanów to dość czasochłonny proces dlatego warto wynająć taki odkurzacz np. na weekend i skorzystać z promocji weekendowych na wynajem odkurzacza jakie oferuje większość wypożyczalni w których już od 89 zł można wynająć odkurzacz na całe 3 dni i przeprowadzić generalne porządki w całym domu.

 

 

Zadzwoń