Długoterminowy wynajem samochodów

Długoterminowy wynajem samochodów Katowice

Długoterminowy wynajem samochodów to usługa, która wykorzystywana jest w wielu przedsiębiorstwach działających w różnych sektorach gospodarki. Z pewnością najczęściej decydują się na taki wybór firmy działającej w sektorze transportowym, w którym to posiadanie rozbudowanej floty pojazdów odgrywa istotne znaczenie, ma duży wpływ na konkurencyjność przekładającą się na zaufanie klientów i co za tym idzie na większe zarobki. Długoterminowy wynajem może trwać z reguły od roku do dwóch lat.

Długoterminowy wynajem może się okazać znacznie lepszym wyborem od równie popularnego obecnie leasingu samochodów. Dlaczego warto z niego korzystać? Wypożyczenie samochodu na długi czas od fachowo prowadzonej wypożyczani jest korzystne z punktu widzenia finansowego. Plusem korzystania z takich możliwości jest na przykład łatwiejsze w dłuższej perspektywie planowanie budżetu. W przypadku wypożyczenia mamy pewność, że opłaty za użytkowanie zawsze będą utrzymane na stałym poziomie, ponieważ to wynika z zawartej umowy. Daje to pewność, że w czasie użytkowania pojazdu nie będą miały miejsca niespodziewane koszty, które mogą zagrażać płynności finansowej. Wypożyczalnia w momencie nawiązania współpracy z przedsiębiorstwem bierze na siebie ryzyko ściśle powiązane z wartością końcową pojazdów. To właśnie firma zajmująca się wynajmem będzie tutaj odpowiedzialna za sprzedaż samochodu po zakończeniu współpracy. Wynajmowanie długoterminowe wpływa korzystnie na poprawę zdolności kredytowej niezbędnej do zaciągania zobowiązań w bankach. Flota w takiej sytuacji nie będzie obciążać bilansu firmy. Pojazdy zakupione na kredyt nie mają takiej właściwości. Nie pozwalają na zaciąganie kolejnych zobowiązań.

Długoterminowy wynajem to nie tylko korzyści finansowe. To także wygoda użytkowania samochodu. Klienci mają zapewnione profesjonalne serwisowanie, czy też kompleksową likwidację szkód. Na czas wszystkich kontroli otrzymują również samochodów zastępczy, który pozwala na płynnego wykonywania swojej pracy lub realizowania swoich planów. Wypożyczalnie niezwykle profesjonalnie podchodzą do potrzeb swoich klientów.

Zadzwoń