Czyszczenie tarasu myjką ciśnieniową

Czyszczenie tarasu Mikołów

Usunięcie pozostałości po kleju, cemencie z piaskiem z płyt tarasowych Semmelrock jakie mieliśmy za zadanie usunąć w ostatnim tygodniu to było zadanie, które od początku nas zaskoczyło. Chodziło bowiem nie tylko o wyszorowanie powierzchni oraz usunięciu brudów z płytek ale co trudniejsze o usunięcie zeschniętego kleju.

Klej na bazie cementu, który jest wykorzystywany do tego typu zadań jest jednym z najtrudniejszych do usunięcia „brudów” jakie mieliśmy w swojej dotychczasowej karierze.

Profesjonalnie przystąpiliśmy do zadania i w pierwszej kolejności nanieśliśmy presprey, którym pokryliśmy powierzchnię całego tarasu. Następnie przystąpiliśmy do szorowania tarasu szorowarką jednotarczową aby dokładnie wyszorować powierzchnię.

Ilość brudu jaka spływała z tarasu zdumiała właścicieli posesji.

Po wyschnięciu, okazało się jednak iż naleciałości „białego kleju” nie puściły zatem w ruch ruszyła woda pod ciśnieniem 160 Bar a najmocniejszej na rynku myjki ciśnieniowej zasilanej z 230V. Karcher 6/16 M to jedna z najlepszych profesjonalnych myjek na rynku. Jej wolnoobrotowy silnik pozwala na pracę 24h/7 przy zachowaniu stosunkowo małego poboru wody (ważne ze względu na częsty brak wystarczającego ciśnienia).

Po kilku godzinach pracy efekt został osiągnięty oraz radość zagościła u właścicieli domu. Którzy pozbyli się jasnych plam z pomiędzy płytek na swoim tarasie w Mikołowie.

 

 

Zadzwoń