Czyszczenie i przepychanie kanalizacji TANIO I PRZYJEMNIE!

Jak udrożnić, przepchać rury kanalizacji szybko i bezproblemowo? Na dodatek w taki sposób aby poza przepchaniem wyczyścić rury aby zatory nie powstawały w rurach… jest na to prosty tani i sposób…

Myjak ciśnieniowa Karcher w połączeniu z dyszą do udrażniania kanalizacji to urządzenie, które pomoże w wyczyszczeniu i udrożnieniu każdej rury.

Jak to działa?

Dysza, która jest zaczepiona na końcu dyszy ciśnieniowej działa w taki sposób, że wyloty są skierowane w kierunku przeciwnym do powstałego zatoru. Dzięki czemu dysza przy pomocy ciśnienia jakie powstaje jest „wciągana” w kierunku niedrożności, a strumień wody, który pcha do przodu dyszę oraz przewodów ciśnieniowy na dodatek czyści wnętrze rury.

Dysza do udrażniania kanalizacji

Wynajem myjki ciśnieniowej z odpowiednim ciśnieniem roboczym 140 – 160 bar gwarantuje skuteczność tej metody. A do tego wynajem zestawu myjka ciśnieniowa + dysza do przepychania kanalizacji to tylko 99 zł!

 

W naszej wypożyczalni wynajmiesz profesjonalną myjkę ciśnieniową Karcher HD 5/15 wraz z przewodem (15m) oraz dyszą do przepychania i czyszczenie instalacji wodnych każdego rodzaju.

Zadzwoń