Cennik czyszczenia kostki brukowej

Czyszczenie wysokociśnieniowe od 2 do 10 zł za metrów kwadratowych. Cena zależy również od obszaru do sprzątania, od tego czy są do usunięcia plamy z rdzy, betonu czy oleju.
Jeśli chcesz wyczyścić prawie każdą dużą powierzchnię na zewnątrz domu, mycie wysokociśnieniowe jest zwykle najlepszym i najbardziej opłacalnym sposobem, aby to zrobić. Możesz również wypożyczyć sprzęt do czyszczenia ciśnieniowego w lokalnej wypożyczalni sprzętu, ale wynajęcie profesjonalnej usługi czyszczenia ciśnieniowego ma wiele zalet.
Jakie to zalety? Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie ciśnieniowe?

Po co zatrudniać profesjonalną usługę czyszczenia ciśnieniowego?
Załóżmy, że rozważasz samodzielne wykonanie czyszczenia ciśnieniowego. Aby wynająć myjkę ciśnieniową, wystarczy wydać około 100-200 zł dziennie na podstawową maszynę. Pamiętaj jednak, że oczyszczenie nawet małego miejsca może zająć dużo czasu – dlatego zatrudnienie eksperta ma znacznie większy sens. Pozwoli to zaoszczędzić czas.
Czyszczenie ciśnieniowe wymaga w rzeczywistości znacznie więcej umiejętności niż na pierwszy rzut oka. Różne powierzchnie wymagają różnych ciśnień wody i technik czyszczenia. To, co może działać dobrze, na przykład na brudnym betonowym podjeździe, może usunąć farbę z twojego domu. Profesjonaliści będą mieli nie tylko odpowiednią technikę, ale także znacznie mocniejszy sprzęt niż jest dostępny w lokalnych wypożyczalniach.
Oprócz ciśnienia wody w czyszczeniu ciśnieniowym stosuje się środki czyszczące. Również w tym przypadku wybór środków czyszczących i sposób ich stosowania może mieć duży wpływ na skuteczność czyszczenia, a niewłaściwy dobór środków czyszczących może spowodować nieodwracalne szkody dla środowiska. Na przykład nierzadko zdarza się, że samodzielne czyszczenie ciśnieniowe prowadzi do czystego chodnika, ale brązowy trawnik został zabity przez mocny detergent.

Czy mój dach można wyczyścić pod ciśnieniem?
Jeśli Twój dach wymaga czyszczenia, naprawdę nie ma bezpiecznego substytutu dla profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem ciśnieniowym. Niezależnie od tego, czy chodzi o ogólne czyszczenie, czy usuwanie pleśni, po zamoczeniu dachu staje się śliski. Dodając do mieszanki środki czyszczące, nawet lekko spadzisty dach staje się niebezpiecznie śliski. Tylko profesjonalni specjaliści od czyszczenia dachów mają sprzęt i doświadczenie, aby bezpiecznie i skutecznie czyścić dachy.
Jaki sprzęt do czyszczenia ciśnieniowego jest używany?
Specjalista od czyszczenia ciśnieniowego użyje niezbędnego sprzętu używanego do prawidłowego wykonania pracy. Rodzaj używanego sprzętu zależy od czyszczonego obszaru. Na przykład czyszczenie podjazdu zwykle wymaga:
• Maszyna o wysokim ciśnieniu od 200-30 Bar, często napędzana benzyną, lub w przypadku myjek gorąco wodnych ropa do grzania wody
• Specjalne detergenty lub środki czyszczące
• Miotła i szczotka

Zadzwoń