Piaskowanie kostki brukowej po jej myciu.

Czy trzeba, powinno się albo nie trzeba piaskować kostkę brukową po jej wymyciu? Co daje piasek w spoinach? Czy w ogóle coś daje poza piaskiem wniesionym do domu?

Czyszczenie kostki brukowej Katowice i inne miasta

Nie trzeba ale jeśli wykonujemy czyszczenie, piaskowanie i chcemy aby kostka była jak nowa to impregnacja pozwoli na utrzymanie czystej kostki czyli wolnej od mchów, plam, porostów, zabrudzeń zarówno naturalnych jak i tych wynikających z jaj użytkowania. Impregnaty tworzą strukturę, które nie przyjmuje wody, przez co brud nie wnika.

Czy każdy może wyczyścić kostkę?

Do tego małą myjka nie usunie wszystkich traw, ziemi spomiędzy kostek a co za tym idzie nie da się w pełni wymienić piasku a zatem znacznie szybciej z powrotem zaczną się pojawiać trawa, mchy itp.

Czyszczenie hali namiotowej, balonu, kortu.

Zabrudzenia wewnątrz oraz brak dobrej wentylacji wewnątrz hali oraz złe warunki pogodowe na zewnątrz mogą doprowadzić do powstania pleśni, grzybów i w konsekwencji uszkodzenia powłoki hali namiotowej. Dlatego ważna jest regularna pielęgnacja hali poprzez regularne mycie,

Jak usunąć ślady po gumie, drifcie czy po oponach z kostki brukowej?

Nie pierwszy już raz dzwoni do nas klient z problemem śladów gumy na kostce brukowej. Wysokie temperatury oraz osoby, które chciały by poszaleć i spalić gumę na betonie to dość częste zjawisko w szczególności w wypadku takich miejsc jak centra handlowe czy inne miejsca z dużymi parkingami.

Impregnacja kostki brukowej Katowice

Jak często powinna miec miejsce impregnacja kostki brukowej? Ile czasu działają impregnaty do betonu? Kiedy najlepiej wykonać impregnację kostki?

Usuwanie trawy z kostki brukowej

Usuwanie trawy z kostki brukowej to zadanie wielostopniowe i dość złożone. Zawsze uda się usunąć trawę lecz nie zawsze da się sprawić że nie będzie powracała po roku 2 czy 3 latach. Z czego to wynika? Jak zadbać o dobrze położona kostkę aby ten problem się nie pojawiał.

Cennik czyszczenia kostki brukowej

Czyszczenie ciśnieniowe wymaga w rzeczywistości znacznie więcej umiejętności niż na pierwszy rzut oka. Różne powierzchnie wymagają różnych ciśnień wody i technik czyszczenia.

Hydrofobowy impregnat do betonu, kostki brukowej, cegły

impregnacją czyszczonych powierzchni do ochrony porowatych mineralnych materiałów budowlanych, takich jak beton, cegła, materiały włókniste stosowane w elewacjach budynków (zarówno otwartych, jak i zamkniętych wentylowanych), elementy konstrukcyjne oraz obiekty z mineralnych materiałów porowatych.