Czyszczenie hali namiotowej, balonu, kortu.

Zabrudzenia wewnątrz oraz brak dobrej wentylacji wewnątrz hali oraz złe warunki pogodowe na zewnątrz mogą doprowadzić do powstania pleśni, grzybów i w konsekwencji uszkodzenia powłoki hali namiotowej. Dlatego ważna jest regularna pielęgnacja hali poprzez regularne mycie,

Jak usunąć ślady po gumie, drifcie czy po oponach z kostki brukowej?

Nie pierwszy już raz dzwoni do nas klient z problemem śladów gumy na kostce brukowej. Wysokie temperatury oraz osoby, które chciały by poszaleć i spalić gumę na betonie to dość częste zjawisko w szczególności w wypadku takich miejsc jak centra handlowe czy inne miejsca z dużymi parkingami.

Impregnacja kostki brukowej Katowice

Jak często powinna miec miejsce impregnacja kostki brukowej? Ile czasu działają impregnaty do betonu? Kiedy najlepiej wykonać impregnację kostki?

Usuwanie trawy z kostki brukowej

Usuwanie trawy z kostki brukowej to zadanie wielostopniowe i dość złożone. Zawsze uda się usunąć trawę lecz nie zawsze da się sprawić że nie będzie powracała po roku 2 czy 3 latach. Z czego to wynika? Jak zadbać o dobrze położona kostkę aby ten problem się nie pojawiał.

Cennik czyszczenia kostki brukowej

Czyszczenie ciśnieniowe wymaga w rzeczywistości znacznie więcej umiejętności niż na pierwszy rzut oka. Różne powierzchnie wymagają różnych ciśnień wody i technik czyszczenia.

Hydrofobowy impregnat do betonu, kostki brukowej, cegły

impregnacją czyszczonych powierzchni do ochrony porowatych mineralnych materiałów budowlanych, takich jak beton, cegła, materiały włókniste stosowane w elewacjach budynków (zarówno otwartych, jak i zamkniętych wentylowanych), elementy konstrukcyjne oraz obiekty z mineralnych materiałów porowatych.

Właściwa technika czyszczenia patio, tarasu, elewacji z cegły

Chcesz uniknąć używania dyszy wysokociśnieniowej lub myjki ciśnieniowej, ponieważ siła wody może usunąć piasek między fugami cegły. Myjki ciśnieniowe mogą również powodować odpryskiwanie krawędzi układarek.
Po usunięciu chwastów i wypłukaniu tarasu możesz zauważyć, że w stawach brakuje trochę piasku. Po prostu zmieść piasek z powrotem do fug za pomocą miotły. Piasek betonowy (lub piasek rzeczny) jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ ziarna są kanciaste, a piasek „blokuje” się w spoinach.

Jak dbać, czyścić i pielęgnować kostkę brukową?

Kostka brukowa używana do budowy chodników, tarasów, tarasów basenów, podjazdów i jako obrzeża. Jest bardzo popularna zarówno wśród wykonawców architektury krajobrazu, jak i właścicieli domów zrób to sam, łącząc łatwą instalację z odważną deklaracją krajobrazu.Cegły i kostka brukowa to trwałe rozwiązanie w każdym zastosowaniu, a architektura krajobrazu nie jest wyjątkiem. Przy odpowiedniej pielęgnacji, konserwacji i…

Prosta instrukcja dotycząca czyszczenia kostki brukowej

Utrzymanie czystego tarasu pomaga w utrzymaniu kostki brukowej dłużej, ale czasami trzeba ją ponownie fugować, zwłaszcza jeśli często korzystasz z patio. Ponowne spoinowanie przerw jest dość proste. Za pomocą piasku, nanieś niewielką ilość spoiny tam, gdzie jest to potrzebne.