Mycie kostki brukowej, czyli jak czyścić i dbać o kostkę wokół domu i nie tylko

Kostka brukowa to jedno z najczęściej spotykanych sposobów wykończenia przestrzeni wokół domu. Zapewnia wygodę oraz łatwość użytkowania, parkowania jak również estetykę. Ostatnie lata doprowadziły do szybkiego rozwoju wielu rodzajów, typów, kolorów i wielkości bloczków kostki. Jednak co pozostaje niezmienne to sposób mycia kostki brukowej, który od wielu lat wykonuje się tak samo.

Udrażnianie i czyszczenie rynien Katowice, Sosnowiec i inne miasta Śląska

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem z wykorzystaniem myjek wysokociśnieniowych rynien, kanalizacji deszczowych, udrażnianiem rynien, spływów, studzienek kanalizacyjnych. Nasza firma pracuje z wykorzystaniem profesjonalnych wyjem o mocy do 250 Barów. Dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz doświadczeniu potrafimy wyczyścić bez użycia rusztowań, drabin rynny znajdujące się nawet w trudno dostępnych miejscach na wysokości do 9m!

Czyszczenie boisk tartanowych, czyszczenie nawierzchni poliuretanowych

Doczyszczanie boisk wymaga wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia. Wytrzymały poliuretan z jakiego robione są wsze,kiego rodzaju nawierzchnie obiektów sportowych musi być czyszczony z użyciem odpowiednich preparatów rozpuszczających brud.

Doczyszczanie inwestycji po remoncie

Sprzątanie po remoncie, czyszczenie poremontowe. Doczyszczanie posadzek, mycie kafelek, czyszczenie okien, przeszkleń oraz innych elementów. Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi czyszczenia i sprzątania poremontowego. Dzięki wiedzy, umiejętnością oraz ciężkiej pracy i zaangażowaniu potrafimy błyskawicznie uporać się z każdego rodzaju zleceniem czystościowym.