Doczyszczanie inwestycji po remoncie

Sprzątanie po remoncie, czyszczenie poremontowe. Doczyszczanie posadzek, mycie kafelek, czyszczenie okien, przeszkleń oraz innych elementów. Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi czyszczenia i sprzątania poremontowego. Dzięki wiedzy, umiejętnością oraz ciężkiej pracy i zaangażowaniu potrafimy błyskawicznie uporać się z każdego rodzaju zleceniem czystościowym.

Mycie i czyszczenie posadzek różnego typu.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług czystościowych. Obsługujemy punkty gastronomiczne, czyścimy posadzki przemysłowe, betonowe, żywiczne oraz innego typu. Na liście naszych klientów znajdują się restauracje, magazyny, domy prywatne, zakłady pracy, hole hotelowe oraz inne. Dzięki wiedzy, umiejętnością oraz technologii mycia możemy wyczyścić każdą powierzchnię we wnętrz i na zewnątrz. Odpowiednio dobrana technologia oraz proces mycia[…]

Czyszczenie, DOCZYSZCZANIE posadzki Katowice

Mycie, czyszczenie i doczyszczanie posadzek przemysłowych to jedna z usług jakie profesjonalnie świadczymy na terenie Śląska. Nasza firma zajmuje się tematami czyszczenia od wielu lat. Jesteśmy z Katowic ale działamy na terenie całego Śląska. Obsługujemy takie miasta jak Katowice, Sosnowiec, Tychy, Chorzów i inne. Do czyszczenie wykorzystujemy urządzenia najwyższej jakości oraz odpowiednio dobraną specjalistyczną chemię.

Szorowanie płytek, usuwanie brudu z posadzki

Jak profesjonalnie wyczyścić posadzkę, płytki czy podłogę z żywicy? Jeśli mop oraz klasyczna środki czystości nie dają rady to należy skorzystać z wiedzy profesjonalistów, którzy doradzą, pomogą wyczyścić lub wypożyczą odpowiednie do tego typu zadań narzędzia wraz z instruktarzem.

Czyszcznie posadzek, fug, podłóg

Nasza firma świadczy usługi mycia posadzek, płytek, podłóg w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki zastosowaniu szorowarek z odciągiem wody nasze usługi czyszczenia posadzek pozwalają na utrzymanie czystości nawet w najbardziej zabrudzonych halach, pomieszczeniach i innych budynkach.